O Mnie

Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, a także dzielić się swoją wiedzą z innymi. Wielka Brytania od zawsze wydawała mi się magicznym miejscem, a im lepiej poznawałam język i kulturę tego kraju, tym bardziej chciałam w nim zamieszkać. Zrezygnowałam więc z pracy w Polsce i przeniosłam się na Wyspy, gdzie żyję już od ponad dekady.

Po przyjeździe do UK język angielski stał się dla mnie chlebem powszednim, a po latach pracy w działach sprzedaży znajomość języka biznesowego i branżowego stała się moim największym atutem.

Po latach pracy w działach sprzedaży znajomość języka biznesowego i branżowego stała się moim największym atutem.

W mojej karierze zawodowej w UK pracowałam w działach sprzedaży, zajmowałam się projektami umeblowania powierzchni biurowych, a obecnie jestem koordynatorką wyposażenia powierzchni hotelowych. Co więcej,  buzująca branża promotional merchandise (gadżety promocyjno-reklamowe dla firm) również zagościła w moim życiu na kilka lat.


Jeszcze mieszkając w Polsce oprócz pracy w holdingu, gdzie zajmowałam się poszerzaniem współpracy międzynarodowej i obsługą firm zagranicznych oraz tłumaczeniami, dodatkowo prowadziłam zajęcia dla uczniów w różnym wieku i na różnych poziomach znajomości języka w prywatnych szkołach językowych. Mimo, że wtedy nauczanie traktowałam jako hobby, to przypomniałam sobie jak wiele radości i satysfakcji dawały mi postępy moich uczniów, ich mniejsze i większe sukcesy.

Postanowiłam więc na nowo skoncentrować się na pomaganiu Polakom w doskonaleniu umiejętności językowych, by było im łatwiej odnaleźć się w środowisku wielolulturowym i multijęzycznym. Swoją znajomością języka chcę podzielić się z osobami, które pragną swobodniej się nim posługiwać w życiu prywatnym czy zawodowym.


Kreowanie platformy Alingo, to przełożenie mojej zdobywanej latami wiedzy, utrwalanej i szlifowanej w codziennych sytuacjach (zawodowych i prywatnych) na wymierny materiał, który ma teraz pomóc kolejnym osobom. Chcę ułatwić uczniom naukę i sprawić, by materiały, nad którymi pracuję, były zachęcające i przedstawiające język w nieskomplikowany sposób.

Moje kursy będą odpowiednie dla tych, którzy nie lubią pracy z podręcznikiem, ale również dla tych, którzy szukają doprecyzowania zdobytej z książek wiedzy, albo potrzebują powtórzenia i usystematyzowania wiedzy.

Moje kursy będą odpowiednie dla tych, którzy nie lubią pracy z podręcznikiem, ale również dla tych, którzy potrzebują powtórzenia i usystematyzowania wiedzy.

W czym mogę Ci pomóc:

Zajęcia gramatyczne

Jeśli myślisz, że gramatyka to jedna wielka zagadka, którą chcesz rozwiązać.

Angielski w Biznesie

Jeśli myślisz o pracy biurowej w UK lub masz kontakt z firmami zagranicznymi.

Zajęcia Callana

Jeżeli chcesz ‘oswoić podstawy lub wczesne etapy angielskiego’ w szybki i mniej tradycyjny sposób.

Praktyczne Konwersacje

Jeżeli chcesz rozmawiać na różne tematy i szukasz zajęć konwersaycyjnych.

Zarządzanie Projektami

Jeżeli chcesz poznać terminologię zarządzania projektami (np. Agile czy Prince 2).

Rozmowy kwalifikacyjne

Jeżeli chcesz przygotować się do rozmowy o pracę i potrzebujesz jedynie kilku spotkań.

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.