O Mnie

Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, a także dzielić się swoją wiedzą z innymi. Wielka Brytania od zawsze wydawała mi się magicznym miejscem, a im lepiej poznawałam język i kulturę tego kraju, tym bardziej chciałam w nim zamieszkać. Zrezygnowałam więc z pracy w Polsce i przeniosłam się na Wyspy, gdzie żyję już od ponad dekady.

Język angielski stał się dla mnie nie tylko umiejętnością, ale po prostu częścią życia i narzędziem, bez którego nie mogłabym pracować i stać się częścią społeczności, w której się znalazłam. Po przyjeździe do UK język angielski stał się dla mnie chlebem powszednim, a po latach pracy w działach sprzedaży znajomość języka biznesowego i branżowego stała się moim największym atutem.

Po przyjeździe do UK język angielski stał się dla mnie chlebem powszednim, a po latach pracy w działach sprzedaży znajomość języka biznesowego i branżowego stała się moim największym atutem.

Życie w Londynie i praca w handlu są bardzo ekscytujące i żaden dzień się nie powtarza. Jednak wydarzenia ostatnich dwóch lat (pandemia i kolejne okrągłe urodziny ?) sprawiły, że zapragnęłam zmiany. Dlatego też praca związana z projektami umeblowania powierzchni biurowych, czy ciekawy świat gadżetów reklamowych dla firm muszą poczekać, ponieważ swoją znajomością języka chcę podzielić się z osobami, które pragną swobodniej się nim posługiwać w życiu prywatnym czy zawodowym.

Jeszcze mieszkając w Polsce oprócz pracy w holdingu, gdzie zajmowałam się poszerzaniem współpracy międzynarodowej i obsługą firm zagranicznych oraz tłumaczeniami, dodatkowo  pracowałam w prywatnych szkołach językowych. Prowadziłam zajęcia dla uczniów w różnym wieku i na różnych poziomach znajomości języka. Mimo, że wtedy nauczanie traktowałam jako hobby, to przypomniałam sobie jak wiele radości i satysfakcji dawały mi postępy moich uczniów, ich mniejsze i większe sukcesy. Postanowiłam więc na nowo skoncentrować się na pomaganiu Polakom w doskonaleniu umiejętności językowych, by było im łatwiej odnaleźć się w środowisku wielolulturowym i multijęzycznym.

Kreowanie platformy Alingo, to przełożenie mojej zdobywanej latami wiedzy, utrwalanej i szlifowanej w codziennych sytuacjach (zawodowych i prywatnych) na wymierny materiał, który ma teraz pomóc kolejnym osobom. Chcę ułatwić uczniom naukę i sprawić, by materiały, nad którymi pracuję, były zachęcające i przedstawiające język w nieskomplikowany sposób.

Mój kurs będzie odpowiedni dla tych, którzy nie lubią pracy z podręcznikiem, ale również dla tych, którzy szukają doprecyzowania zdobytej z książek wiedzy, albo potrzebują powtórzenia i usystematyzowania wiedzy, którą wynieśli ze szkoły.

Mój kurs będzie odpowiedni dla tych, którzy nie lubią pracy z podręcznikiem, ale również dla tych, którzy szukają doprecyzowania zdobytej z książek wiedzy, albo potrzebują powtórzenia i usystematyzowania wiedzy, którą wynieśli ze szkoły.

W czym mogę Ci pomóc:

Zajęcia gramatyczne

Jeśli myślisz, że gramatyka to jedna wielka zagadka, którą chcesz rozwiązać.

Angielski w Biznesie

Jeśli myślisz o pracy biurowej w UK lub masz kontakt z firmami zagranicznymi.

Zajęcia Callana

Jeżeli chcesz ‘oswoić podstawy lub wczesne etapy angielskiego’ w szybki i mniej tradycyjny sposób.

Praktyczne Konwersacje

Jeżeli chcesz rozmawiać na różne tematy i szukasz zajęć konwersaycyjnych.

Zarządzanie Projektami

Jeżeli chcesz poznać terminologię zarządzania projektami (np. Agile czy Prince 2).

Rozmowy kwalifikacyjne

Jeżeli chcesz przygotować się do rozmowy o pracę i potrzebujesz jedynie kilku spotkań.

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.