O Mnie

Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, a także dzielić się swoją wiedzą z innymi. Wielka Brytania od zawsze wydawała mi się magicznym miejscem, a im lepiej poznawałam język i kulturę tego kraju, tym bardziej chciałam w nim zamieszkać. Zrezygnowałam więc z pracy w Polsce i przeniosłam się na Wyspy, gdzie żyję już od ponad dekady.

Po przyjeździe do UK język angielski stał się dla mnie chlebem powszednim, a po latach pracy w działach sprzedaży znajomość języka biznesowego i branżowego stała się moim największym atutem.

Po latach pracy w działach sprzedaży znajomość języka biznesowego i branżowego stała się moim największym atutem.

W mojej karierze zawodowej w UK pracowałam w działach sprzedaży, zajmowałam się projektami umeblowania powierzchni biurowych, a obecnie jestem koordynatorką wyposażenia powierzchni hotelowych. Co więcej,  buzująca branża promotional merchandise (gadżety promocyjno-reklamowe dla firm) również zagościła w moim życiu na kilka lat.


Jeszcze mieszkając w Polsce oprócz pracy w holdingu, gdzie zajmowałam się poszerzaniem współpracy międzynarodowej i obsługą firm zagranicznych oraz tłumaczeniami, dodatkowo prowadziłam zajęcia dla uczniów w różnym wieku i na różnych poziomach znajomości języka w prywatnych szkołach językowych. Mimo, że wtedy nauczanie traktowałam jako hobby, to przypomniałam sobie jak wiele radości i satysfakcji dawały mi postępy moich uczniów, ich mniejsze i większe sukcesy.

Postanowiłam więc na nowo skoncentrować się na pomaganiu Polakom w doskonaleniu umiejętności językowych, by było im łatwiej odnaleźć się w środowisku wielolulturowym i multijęzycznym. Swoją znajomością języka chcę podzielić się z osobami, które pragną swobodniej się nim posługiwać w życiu prywatnym czy zawodowym.


Kreowanie platformy Alingo, to przełożenie mojej zdobywanej latami wiedzy, utrwalanej i szlifowanej w codziennych sytuacjach (zawodowych i prywatnych) na wymierny materiał, który ma teraz pomóc kolejnym osobom. Chcę ułatwić uczniom naukę i sprawić, by materiały, nad którymi pracuję, były zachęcające i przedstawiające język w nieskomplikowany sposób.

Moje kursy będą odpowiednie dla tych, którzy nie lubią pracy z podręcznikiem, ale również dla tych, którzy szukają doprecyzowania zdobytej z książek wiedzy, albo potrzebują powtórzenia i usystematyzowania wiedzy.

Moje kursy będą odpowiednie dla tych, którzy nie lubią pracy z podręcznikiem, ale również dla tych, którzy potrzebują powtórzenia i usystematyzowania wiedzy.

W czym mogę Ci pomóc:

Zajęcia gramatyczne

Jeśli myślisz, że gramatyka to jedna wielka zagadka, którą chcesz rozwiązać.

Angielski w Biznesie

Jeśli myślisz o pracy biurowej w UK lub masz kontakt z firmami zagranicznymi.

Zajęcia Callana

Jeżeli chcesz ‘oswoić podstawy lub wczesne etapy angielskiego’ w szybki i mniej tradycyjny sposób.

Praktyczne Konwersacje

Jeżeli chcesz rozmawiać na różne tematy i szukasz zajęć konwersaycyjnych.

Zarządzanie Projektami

Jeżeli chcesz poznać terminologię zarządzania projektami (np. Agile czy Prince 2).

Rozmowy kwalifikacyjne

Jeżeli chcesz przygotować się do rozmowy o pracę i potrzebujesz jedynie kilku spotkań.