Dlaczego metoda Callana?

Alingo bazuje na metodzie Callana z trzech powodów. Po pierwsze: przynosi ona świetne efekty. Po drugie: jest szybka. Po trzecie: jest przyjazna dla kursantów.

Jak to działa?

Sednem metody Callana są oswajanie słownictwa i stopniowe przełamywanie bariery językowej. Jednocześnie, za sprawą dynamicznych zajęć wypełnionych mówieniem, nie będziesz mieć czasu na wątpliwości. Po prostu mówisz, a nauczyciel wspiera Cię w każdym momencie lekcji, m.in. podsuwając pomysły na odpowiedzi lub gotowe zwroty.

Metoda Callana bazuje na pytaniach i odpowiedziach. Taka forma nauki naśladuje naturalną konwersację, jest też okazją do częstego wymawiania nowych słówek oraz struktur gramatycznych. Dużą wagę przykłada się też do powtarzania materiału – stanowi ono bowiem podstawę nauki języków obcych.

Moje wieloletnie doświadczenie w pracy metodą Callana ukazuje jej skuteczność. Już po kilku miesiącach mogłam z satysfakcją obserwować, jak kursanci, którzy przychodzili na pierwsze zajęcia z ogromnymi blokadami i obawami w mówieniu, swobodnie rozmawiają po angielsku.

Zapisz się na kurs już teraz. Zapraszam!

Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Donec rutrum congue leo eget malesuada. Donec rutrum congue leo eget malesuada. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed.

View All CoursesContact Admissions

If you have ever needed to write a paper then you https://www.rustourismnews.com/2021/03/10/guidelines-on-how-to-achieve-a-better-lifestyle/ understand how difficult it can be to come up https://forzaitalianfootball.com/2021/02/how-to-improve-in-playing-soccer/ with even the most elementary outline and then write your way from there. In this article I am going to teach you how http://www.military-today.com/life/impact_of_military_education_on_battlefield_success.htm to write a good paper, in almost no time at all. Here are the steps: